ساک دستی، پیام تبلیغاتی شما در دستان مشتری

30 بهمن 1396

ساک دستی خرید در سال 1912 توسط والتر دبنر (Walter H.Deubner) اختراع شد. می‌گوییم اختراع، چون بنا به ضرورتی و برای حل مشکلی، برای اولین‌بار پدید آمد. دبنر متوجه شده بود خرید مشتری‌ها به اندازه‌ای که حمل آن برایشان مقدور باشد، محدود می‌شود. از این‌رو به دنبال راه‌حلی گشت تا به وسیله‌ی آن حمل خریدها برای مشتری راحت‌تر شود و به این طریق فروش بیشتری نیز نصیب فروشگاه‌ها شود. دبنر به ساک‌های ‌دستی‌ کاغذی فکر کرد که در ازای خرید به مشتری داده شود. فکر دبنر به سرعت عملی شد و فروشگاه‌ها خود را به ساک‌ دستی خریدی که فروش بیشتر را برایشان به ارمغان می‌آورد مجهز کردند. در همان حوالی زمانی، مرکز خرید‌های بزرگ رونق گرفته بودند و ایده‌ی دبنر راه حل فوق‌العاده مفیدی برای این مراکز بزرگ بود. مرکز خرید، تجربه گشت‌و‌گذار در یک مجموعه بزرگ را برای مردم فراهم می‌کرد و مردم را ترغیب می‌کرد تا از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروند و در این مسیر نیازهای خود را خریداری کنند. ساک دستی خرید این گشت‌و‌گذار در محوطه مراکز خرید را آسان می‌کرد.

اما بعد از مدتی رسالتی دیگر به ساک دستی اضافه شد. نشانه و نام  کسب‌و‌کارها بر روی ساک دستی‌ها چاپ می‌شد و با این کار علاوه بر جنبه‌ی کاربردی، جنبه‌ی تبلیغاتی آن پررنگ شد. این شکل جدید و این تعریف متفاوت از ساک خرید به یک شیوه‌ی تبلیغاتی چاپی تبدیل شد. شیوه‌ای که امروز دیگر تبدیل به ضرورتی برای تبلیغات هر کسب و کاری شده است.

خیلی مهم است که چه کسی شما را تبلیغ کند؛ ساک دستی خرید باعث می شود که مردم مبلغ برند و کسب‌و‌کار شما باشند. ساک دستی تبلیغاتی شما در دستان هر فرد حکم یک پیام تبلیغاتی متحرک را دارد که در سطح شهر پخش می‌شود. تاثیر تبلیغاتی چنین شیوه‌ای بسیار بالاست و از این جهت ساک دستی تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین و پرکاربرترین ابزارهای تبلیغات است.

طراحی، جنس، چاپ، برش و صحافی با کیفیت، تاثیرگذاری ساک دستی شما را تضمین می‌کند. ساک دستی با کیفیت علاوه بر خدماتی که به مشتری شما برای حمل کالا می‌دهد، نوعی قدردانی از مشتری است. کیفیت، حس احترام را به مشتری می‌رساند و این پیام برای شما مشتری‌های وفادار می‌سازد. ساک دستی‌های زیبا و با کیفیت تنها برای یک مرتبه استفاده نمی‌شوند بلکه بارها و بارها به شکل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابلیت چندبار مورد استفاده بودن ساک دستی‌، از طرفی پیامی در جهت حفظ محیط‌زیست است و از طرفی باعث می شود پیام تبلیغاتی متحرک شما بارها دیده شود و به مشتریان بالقوه برند شما برسد.

علاوه بر استفاده‌ی رایجی که فروشگاه‌ها از ساک دستی تبلیغاتی می‌کنند از آن‌ها می‌توان برای هدایای تبلیغاتی شرکت‌ها، موسسات و.. نیز بهره برد و هدایای تبلیغاتی را به شکیل‌ترین حالت و با احترام به مشتری تقدیم کرد. 

مرکز تخصصی چاپ و تبلیغات بعد سوم با تکیه بر اصل کیفیت، آماده خدمت‌رسانی در زمینه‌ چاپ ساک دستی با جنس‌های گلاسه و کرافت است. تنوع و جذابیت اصول مهمی در موارد تبلیغاتی چاپی هستند که با توجه به این دو اصل، امکان اعمال خدمات چاپی گوناگون از جمله طلاکوب، یووی، برش ها و قالب های خاص و... نیز در این شرکت برای مشتریان فراهم شده است.